Imprezy

Centrum Rekreacji i Wypoczynku Borowik zaprasza do organizowania wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych i biznesowych. Wieloletnie doświadczenie w branży noclegowo gastronomicznej pozwala nam na przygotowanie oferty dla każdego.

Polecamy konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, biesiady, pikniki, bankiety, komunie, wesela itp.

Oferujemy:

 • smaczną kuchnię z urozmaiconym menu, które dostosujemy do Państwa życzeń (przykładowe menu na dole strony)
 • profesjonalną obsługę gastronomiczną i techniczną
 • sprzęt multimedialny
 • bezpośredni dostęp do internetu WI-FI
 • oprawę muzyczną
 • organizację dodatkowych atrakcji
 • wygodne noclegi

Do Państwa dyspozycji:

 • Sala konferencyjno – szkoleniowa na 40 osób
 • Dwie sale bankietowe na imprezy rodzinne każda po 40 osób
 • Dwa grill bary na imprezy integracyjne do 200 osób
 • Restauracja Borowik z przestronnym zadaszonym tarasem do 100 osób
 • Nowa sala bankietowa na 200 osób

Zainteresowanych nasza ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, bądź osobiście w recepcji O.W. Borowik lub Domu Wczasowym Zielony

 

Polecamy Państwu organizację imprez rodzinnych takich jak wesela, komunie, urodziny, imieniny itp. Nasze profesjonalne zaplecze techniczne oraz doświadczony personel gwarantują że Wasi goście wyjdą od nas zadowoleni. Polecamy typowe przyjęcia przy stole z obsługą kelnerska lub przyjęcia ze szwedzkim stołem zarówno w pomieszczeniu jak i przy ognisku i grilu.

PRZYKŁADOWE MENU

We współpracy z firmą Terenowiec oferujemy naszym gościom bardzo ciekawe imprezy integracyjne. W ofercie jest wiele atrakcji: paintball, quady, dmuchane obiekty, zorba, itp. Przedstawiamy kilka wybranych, jednak istnieje możliwość organizacji imprezy wg. indywidualnych ustaleń – wystarczy się z nami skontaktować!

 

 

PAINTBALL

przykładowa oferta dla grupy 60-cio osobowej

Z grupy 60 osób zostaną wyłonione 4 drużyny, które zostaną przebrane w mundury wojskowe i znaczone różnymi kolorami. Przeprowadzimy losowanie, które drużyny zagrają przeciwko sobie. Każda z drużyn rozegra 3 mecze. Pierwszy zapoznawczy oraz dwa punktowane. Proponujemy zestaw: zestaw mundurów, marker, maska, ochraniacze, 200 kul. Orientacyjny koszt imprezy dla całej grupy – 3000pln netto (50pln/osobę).

PIŁKARSKIE IGRZYSKA

przykładowa oferta dla grupy 60-cio osobowej

Całość grupy dzielimy na 4 zespoły. Każda z grup jest oznaczone odpowiedniki kolorami. Każda z grup dostaje swojego opiekuna -instruktora, który będzie jednocześnie oprowadzającym po konkurencjach ale też i oceniającym swoją drużynę. Każdy z obsługi jest przebrany w stroje narodowe co podkreśla charakter imprezy piłkarskiej. Organizujemy turniej drużyn i która drużyna zwycięży tj. będzie miała lepszy bilans punktowy -wygrywa. Puchar, dyplomy i medale wliczone w cenę. Wszystkie osoby z obsługi dla podkreślenia klimatu są ubrani w stroje i czapeczki reprezentacji Polski.

Mega piłkarzyki – megapiłkarzyki, zwane również trambambulami to powiększona wersja znanej z barów gry dla dwóch drużyn. Jest to idealna konkurencja łącząca w sobie przepustowość i jednoczesne angażowanie aż dwunastu osób w prostej i powszechnie znanej grze. Całość zabawy rozgrywa się na dmuchanym boisku, które będąc częściowo osiatkowane uniemożliwia w większości przypadków wypadnięciu piłki poza obręb pola. Co istotne, podobnie jak w barowym pierwowzorze gry tak i tutaj ludzie którzy grają w piłkę przyczepieni są do specjalnych poprzeczek w zależności od zajmowanej na boisku pozycji pojedynczo, parami bądź trójkami. Zespoły są 6 osobowe. Rozegramy turniej o najlepsza drużynę , metodą każdy z każdym.

Bungy Run – konkurencja pokaże, która z drużyn ma wytrzymałych zawodników. Dwie osoby na dwóch torach, a każda z nich jest przypięta do gumy. Która z osób najdalej pobiegnie i zaznaczy to specjalną poduszeczką na rzepie wygrywa. Kto się poślizgnie ten szybciutko „wraca” skąd przybiegł.

Mocarz – każdy kibic to siłacz więc spróbujemy kto dalej rzuci piłką lekarską.

Przeciąganie samochodu – Konkurencja drużynowa. Wymaga wysiłku całej grupy. Na pewien czas uczestnicy zamieniają się w Piłkarskich Strong Menów, którzy współpracując razem dokonują nie małych czynów.

Orientacyjny koszt popołudniowego scenariusza dla grupy 60 osób – 3100,00 zł netto

POSZUKIWACZE SKARBÓW

przykładowa oferta dla dowolnie licznej grupy

Poszukiwanie skarbów to scenariusz imprezy skierowany do tych, którzy lubią emocjonujące przygody oraz wszystkich znudzonych rutyną dnia codziennego. Grupa zostanie podzielona na kilka drużyn, każda z nich otrzyma GPSy oraz mapę z zaznaczonymi miejscami, do których należy dotrzeć w poszczególnych etapach wyprawy. U celu mądre głowy będą musiały rozszyfrować zagadkę, zawierającą wskazówkę, jak dotrzeć do kolejnego punktu. Każda drużyna będzie musiała pokonać trasę oraz zmierzyć się z niepowtarzalnym zadaniem. Wszyscy muszą ostatecznie dotrzeć do wspólnego celu, gdzie czekać na nich będzie ukryty skarb. Cóż nim będzie? Może puszki piwa, skrzynka wina lub gadżety firmowe? To zależy wyłącznie od Państwa fantazji.

Przykładowe konkurencje

 • Pole minowe – zadaniem grupy jest odnalezienie jednego z kluczy przy użyciu wykrywacza metalu.
 • Strzelnica – zadaniem grupy jest zdobycie jak określonej ilości punktów na strzelnicy wiatrówkowej lub paintballowej
 • Pajęczyna- liny imitują wiązki podczerwieni, których nie wolno dotknąć. Zadaniem grupy jest przejście na druga stronę, aby zdobyć kluczyk
 • Łuki – określona ilość punktów pozwala na zdobycie kluczyka
 • piłowanie bala – para zawodników bierze piłę w dłoń i piłuje drewniany pal, na którego końcu znajduje się

Do w/w scenariusza możemy wykorzystać każdą dostępna przez nas atrakcję, czy też grę.

Chcesz w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku w bezpośrednim kontakcie z przyrodą odbyć szkolenie, spotkanie biznesowe , zorganizować konferencję czy zjazd koleżeński to powinieneś trafić do nas. Dobre warunki zakwaterowania oraz smaczne i zdrowe wyżywienie sprzyjają dobremu wypoczynkowi i efektywnemu szkoleniu. Posiadamy w pełni wyposażoną w sprzęt audiowizualny Salę wykładową oraz sale bankietowe.

Zapłać online

Chcesz wpłacić zadatek/zapłacić za wczasy? Zrób to online:

Konto bankowe na które można wpłacać zadatki:

PKO BP S.A. I O/Opole
62 1020 3668 0000 5102 0012 7233
Centrum Rekreacji i Wypoczynku GASTROTUR
46-045 Turawa, ul. Biwakowa 24

Polub nas!

Zobacz wideo!

Zobacz krótki film przedstawiający Turawę i jej atrakcje!

Polecają nas

 

Zaufali nam

Pogoda w Turawie

Sinoptik - logo

Pogoda na najbliższe dni

Kurs walut

Dane kontaktowe

Centrum Rekreacji i Wypoczynku GASTROTUR

46-045 Turawa
ul. Biwakowa 24
NIP: 754-020-04-56

biuro@turawa.com.pl

tel. +48 77 421 23 61
tel. +48 77 421 23 62
fax +48 77 421 23 98

Przewodnik po okolicy